Produkty
ELEKTRO GLOBAL SLOVAKIA, s.r.o.

Prostredníctvom tejto webovej stránky Vás chceme oboznámiť s činnosťou spoločnosti ELEKTRO GLOBAL SLOVAKIA, s.r.o.
ELEKTRO GLOBAL SLOVAKIA, s.r.o. svojou činnosťou nadväzuje na tradície, ktoré sme získali počas Živnostenského podnikania a vybudovali sme si značnú sieť zákazníkov. Našu spoločnosť možno charakterizovať ako obchodno-dodávateľsko-montážnu organizáciu, ktorá poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti elektro-energetiky nízkeho a vysokého napätia.

!!! POZOR !!! ZMENA ADRESY !!!!!!
od 01.07.2013 nás nájdete na adrese:
Gogoľova 18, 851 01 Bratislava (areál HYDRONIKY)
!!!! Radi Vás privítame v našich nových priestoroch !!!!

NAŠA SPOLOČNOSŤ VYKONÁVA PERIODICKÉ SKÚŠKY OCHRANNÝCH A PRACOVNÝCH  POMÔCOK PRE ELEKTROTECHNIKU VRÁTANE SKÚŠOK DIELEKTRICKÝCH GALOŠÍ A RUKAVÍC
(POVINNEJ VÝBAVY ROZVODNÍ A TRAFOSTANÍC)
v roku 2014 sme zariadili certifikovanú skúšobňu 100 kV
CENY DOHODOU
TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU

 

10_10b.jpg

V prípade záujmu Vám vypracujeme nezáväznú a bezplatnú cenovú kalkuláciu pre riešenie Vášho konkrétneho problému. Naša spoločnosť sa snaží nájsť optimálne riešenia šité na mieru, a tak zabezpečiť zákazníkovi uspokojenie všetkých jeho požiadaviek. Tešíme sa na Váš záujem a uvítame, ak sa aj Vy zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.

Svojim budúcim zákazníkom môžeme predložiť konkrétne referencie z uvedených činností, ktoré sme zrealizovali v predchádzajúcich obdobiach. Po dohode môžeme na základe servisnej zmluvy zabezpečovať práce (služby) pravidelne, podľa termínov a cien dohodnutých v zmluve. Pre pravidelný servis Vám poskytneme zaujímavé zľavy. Na základe dohody zabezpečujeme taktiež SPRÁVU rozvodní a trafostaníc, ktorého samozrejmosťou je aj 24 hodinový nepretržitý servis a PORUCHOVÁ SLUŽBA.  
Prezraďte nám Váš problém a my Vám ponúkneme riešenie.